Hydroizolace

Naše firma STAVEX BV vás bez problémů zbaví potíží s vlhkostí staveb. Využíváme prověřené fólie z měkčeného PVC, s tímto materiálem pracujeme spoustu let a do detailů známe jeho specifika a vlastnosti. V čem tato izolace proti vodě vyniká?

Podstatné vlastnosti PVC izolací

  • Dlouhá životnost – jde o velmi pevnou izolaci, která má zároveň vysokou elasticitu neboli průtažnost. (Nejen) díky těmto vlastnostem vám bude dobře sloužit desítky let.
  • 100% vodotěsnost – jednotlivé díly jsou tvárné a jdou velmi dobře svařit. Díky tomu se dají snadno zaizolovat všechna místa do nejmenších detailů, jako jsou např. prostupy, komínky, napojení okapu apod. Celý systém dokonale těsní.
  • Vysoká odolnost – díky stabilizátorům zvládá tato hydroizolace vysoké i nízké teploty a UV záření. Fólie obsahuje také samozhášecí přísady.

Kvalitní hydroizolace základů a základních desek domů je naprostou nutností pro dlouhodobou spokojenost majitele domů.

Hydroizolační folie pro zemní izolace jsou odolné proti vlhkosti a tlakové vodě. Izolační folie jsou odolné proti rostlinám (prorůstání kořenů). Velmi účinné jsou hydroizolační folie proti radonu. Izolační folie pro zemní použití jsou funkčně spolehlivé, vysoce pevné a mají vysokou průtažnost.

Izolujeme také vodorovné střechy, balkóny, terasy, lodžie.
Folie na střechy, balkóny, terasy jsou bezúdržbové a vyznačují se dlouhou životností.

Hydroizolace střech, balkónů, teras není zavislá na konstrukčním řešení, folie jsou vhodné pro většinu konstrukčních řešení střech, folie jsou vhodné i pro bezespádé plochy, i pro střechy pochůzné či střechy pojížděné.

Námi používané hydroizolační folie je možné aplikovat jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce vodorovných střech a starších objektů. Izolační folie je možné aplikovat i na stávající izolační vrstvy.

Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:

E-SHOP BETONOVÉ PLOTY