Služby

Stavební společnost STAVEX BV s.r.o. z Břeclavi funguje na trhu již od roku 2000. Zabýváme se veškerou stavební činností, betonovými ploty, betonovým oplocením, ploty a službami s němi souvisejícími. Mezi naše hlavní služby dále patří stavba rodinných domů (klasických, nízkoenergetických nebo i pasivních), bytová výstavba nebo rekonstrukce bytových jader, koupelen nebo třeba půdní výstavby.

Našimi významějšími zakázkami jsou např. rekonstrukce nádražní budovy Břeclav, kompletní rekonctrukce víceúčelové haly v areálu TJ Lokomotiva Břeclav, kompletní revitalizace panelových domů, kompletní výstavba supermarketu Lidl v Břeclavi a Hustopečích, zateplení budov Nemocnice Břeclav a přestavba interiéru pavilonu F. Fotogalerii našich realizací naleznete zde.

Mezi naše další služby patří

  • Zateplení fasád, stavby na klíč, tesařské práce
  • Malířské a natěračské práce
  • Montáž solárních kolektorů pro přípravu TUV a vytápění
  • Zámečnické práce, izualizace koupelen
  • Kompletní dodávka slunečních kolektoru a jiných obnovitelných zdrojů energie
  • Elektrikářské práce

Stavebniny, betonové výrobky

Betonový plot, oplocení, betonové výrobky

Nyní se specializujeme na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, jelikož doba si žádá stále úspornější bydlení a snížení spotřeby energie.

Další naší specializací je provádění zateplnení budov. Dále jsme schopni zrealizovat veškeré stavební práce. Pokud budete mít zájem o rekonstrukci koupelny, popřípadě bytového jádra, zdarma Vám vypracujeme návrh a vizualizaci Vašeho projektu. Mezi naše další služby patří betonový plot, dlažby, půjčovna lešení a drobné stavební mechanizace za výhodné ceny.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Za dobu své působnosti jsme si snažili vybudovat spolehlivé postavení na trhu.

E-SHOP BETONOVÉ PLOTY